Fajerwerki - Hurtownia fajerwerków - pokazy pirotechniczne - Fajerwerki na wesele

Świecące balony LED z helem - na wesele i nie tylko

Dekoracje z balonów to popularne i ponadczasowe uzupełnienie weselnej oprawy, bez względu na to, czy uroczystość odbywa się na tradycyjnej sali, czy w ogrodzie pod ślubnym namiotem. Nie trzeba jednak ograniczać się tylko do klasyki – obecnie królują balony LED z helem, dzięki którym wprowadzimy na wesele ciekawy efekt wizualny w łatwy i niedrogi sposób. 

balony led z helem na wesele

Napełniając helem balony LED, możemy uzyskać pożądane efekty. Jak działają takie balony?

Hel sprawia, że unoszą się w powietrzu nawet do tygodnia – wszystko zależy od wielkości – te większe utrzymają się znacznie dłużej i będą bardziej wytrzymałe. Wewnątrz znajduje się dioda, w jednym lub kilku kolorach, która zapala się po wyjęciu wystającej zawleczki.

Balony wypełnione helem są bezpieczniejsze niż chińskie lampiony, zarówno dla gości (brak ryzyka poparzenia), jak i dla środowiska:

  • są w 100 proc. biodegradowalne.

Dodatkowo użytkowanie tych ozdób nie jest obłożone tak dużymi restrykcjami, jak ma to miejsce w przypadku lampionów. Są też dużo łatwiejsze w obsłudze niż lampiony, ponieważ nie wymagają źródła ognia i oczekiwania na nagrzanie. 

Jak wykorzystać balony LED z helem? Nie tylko na wesele

 

Balony na wesele nie plączą się i nie opadają samoistnie na podłogę. Prezentują się efektownie zarówno pojedynczo, jak i w skupiskach, np. jako dekoracja stołu pary młodej czy sali tanecznej. Można je również ozdobić wstążkami oraz karteczkami z imionami, a następnie przywiązać do oparć krzeseł dla gości weselnych. Przywiązane do pojedynczych kwiatów będą efektownie unosić się nad salą - pozornie banalne wnętrze zyska dzięki temu wyjątkowego charakteru. Jeśli przyjęcie jest organizowane w plenerze lub sala weselna ma wyjście do ogrodu, sprawdzą się jako niebanalna ozdoba – przywiązane do patyczków wbitych w ziemię utworzą świecący w ciemności szpaler. Można też z powodzeniem ozdobić nimi altanę lub oczko wodne – efekt będzie widoczny tuż po zapadnięciu zmroku – ogranicza nas tylko wyobraźnia. Można je wykorzystać również jako rekwizyt do sesji zdjęciowej – migające światła będą efektownym tłem lub elementem przewodnim zdjęć – wszystko zależy od inwencji gości i pary młodej. Balony wypełnione kolorowym konfetti, ryżem lub banknotami wykorzystamy podczas tradycyjnego przywitania pary młodej przy wyjściu z kościoła lub urzędu stanu cywilnego - wystarczy przebić je w umówionym momencie. 

Takie ozdoby z powodzeniem wykorzystamy również przy innych okazjach. Dzięki różnorodnym kształtom, kolorom i wypełnieniom możemy uzyskać każdy efekt:

  • na przyjęciu urodzinowym, jako element dekoracji, np. urodzinowego tortu lub jako oddzielny prezent w formie oryginalnego "bukietu",
  • z okazji narodzin dziecka, na baby shower, chrzest, a także jako rekwizyt sesji zdjęciowej młodych rodziców,
  • jako pomysłowe wyznanie miłości - z okazji dnia kobiet, walentynek lub po prostu bez okazji,
  • na firmowych eventach, jubileuszach, wkomponowując balony w wystrój sali,
  • podczas wieczorów panieńskich i kawalerskich, zgodnie z motywem przewodnim imprezy - z klasą lub z przymrużeniem oka.  

Balony LED z helem najlepiej prezentują się nocą lub w półmroku z dala od innych źródeł światła. Dlatego dobrym pomysłem jest wykorzystanie ich w czasie drugiej części dnia, np. gromadząc gości przybyłych na wesele (czy też innego rodzaju wydarzenie) na zewnątrz. W trakcie wesela będzie to jednocześnie odpowiedni moment na ponowne złożenie życzeń - możemy je napisać na powierzchni balonów niezmywalnym pisakiem i wypuścić w niebo.