Fajerwerki - Hurtownia fajerwerków - pokazy pirotechniczne - Fajerwerki na wesele

Ile kosztuje pokaz sztucznych ogni?

Profesjonalne widowisko pirotechniczne to niezwykłe przeżycie. Służy do uatrakcyjnienia imprez masowych i uroczystości rodzinnych. Jest to atrakcja, którą najczęściej można podziwiać na weselach, bywa kulminacyjnym momentem imprezy urodzinowej. Efektowny pokaz sztucznych ogni można zamówić na chrzciny, studniówki, rocznice, zaręczyny i wiele innych imprez okolicznościowych. Podniebne spektakle są modne nie tylko w Polsce, można je podziwiać we Francji w rocznicę zburzenia Bastylii i w USA w rocznicę ogłoszenia Deklaracji niepodległości. Pokaz fajerwerków to świetny pomysł na nietuzinkowy prezent, np. od rodziców dla pary młodej. Migoczące srebrne snopy iskier sprawią, że uroczystość zapadnie w pamięć na długo.

pokaz sztucznych ogni cena

Od czego zależy cena pokazu sztucznych ogni?

Każdy, kto chciałby się dowiedzieć, ile kosztuje pokaz sztucznych ogni, musi mieć świadomość, że jest on bardzo zróżnicowany, ma na niego wpływ kilka czynników. Cena show zależy od czasu jego trwania. W trakcie 60-sekundowego widowiska wybucha nawet kilkaset ładunków. Minuta pokazu fajerwerków, organizowanego przez specjalistę kosztuje od 500 do 1 000 zł. Dla osób, które chcą zrobić wrażenie na zaproszonych gościach, jest to wydatek, który się opłaca. Tego rodzaju rozświetlające niebo fajerwerki są w stanie wprawić w osłupienie. Znaczenie ma również intensywność wystrzeliwanych ładunków, ma to wpływ na jakość całego przedstawienia. Najdroższe są pokazy, które wymagają specjalistycznej obsługi i którym towarzyszy podkład muzyczny zsynchronizowany z czasem wybuchów kolejnych petard. Na koszt całego przedsięwzięcia ma również wpływ zatrudnienie specjalistów, którzy odpowiedzialni są za określenie zasad tworzenia pokazu, dostosowanie scenariusza prezentacji do potrzeb zamawiającego, powiadomienie odpowiednich służb. Czuwają oni także nad bezpieczeństwem realizacji show.

Pokaz sztucznych ogni — cena

Firmy zajmujące się realizacją tego rodzaju przedsięwzięć z reguły dysponują długą listów pokazów okolicznościowych. Odpowiadają one potrzebom i oczekiwaniom różnych osób i dopasowane są do planowanych uroczystości. Klienci indywidualni planujący wesele, zaręczyny czy chrzciny mogą zdecydować się na pokaz, którego cena nie przekracza 2 000 zł. Bardziej wymagający miłośnicy pirotechnicznego show mają okazję wybrać, taki który kosztuje nawet 5-6 000 zł. Dla organizatorów imprez masowych stawiających na spektakularne podniebne inscenizacje rachunek za pokaz może opiewać na kwotę 20 000 zł.

Osoby, których nie stać na tego typu wydatek mogą zdecydować się na zestaw do samodzielnego odpalania. Kosztuje on od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Tak samo, jak w przypadku pokazów sztucznych ogni realizowanych przez specjalistów, można dopasować go do swoich możliwości finansowych. Jest całkowicie bezpieczny i prosty w użyciu. Odpalany jest za pomocą jednego lontu i posiada instrukcję obsługi.

Dlaczego warto zaufać specjalistom od pokazów sztucznych ogni?

Organizacja widowiska ze sztucznymi ogniami wymaga bardzo dobrego przygotowania, dlatego planując tego rodzaju show warto zgłosić się do specjalistów znających się na pirotechnice. Doświadczony zespół ekspertów, który można znaleźć w firmie Wulkan Fajerwerki, zapewnia zaprojektowanie i wykonanie pokazu. Przy sporządzaniu scenariusza przedsięwzięcia fachowcy biorą pod uwagę zarówno potrzeby Klienta, jak i lokalizację terenu, na którym ma się odbyć pokaz sztucznych ogni. Gdy jest to konieczne, są w stanie uzyskać odpowiednie zezwolenia umożliwiające realizację zlecenia. Skorzystanie z gotowej oferty to również gwarancja tego, że używane fajerwerki spełniają określone wymagania i są bezpieczne. Ponadto zlecenie realizacji pokazu ekspertom to pewność, że bez względu na warunki atmosferyczne nie zostanie on odwołany. Dysponują oni sprzętem i umiejętnościami, dzięki którym sztuczne ognie można podziwiać nawet wtedy, gdy za oknem panują minusowe temperatury lub pada deszcz.

Podsumowując – profesjonalny pokaz pirotechniczny na weselu, urodzinach, imprezach masowych to strzał w dziesiątkę. Jego cena to wypadkowa kilku czynników. Dlatego planując show, warto skorzystać z usług specjalistów będących w stanie zaplanować niezapomniane widowisko dopasowane do posiadanego budżetu.