Jakie fajerwerki wybrać na Sylwestra?

Sztuczne ognie mogą być wykorzystane jako wyjątkowa oprawa przy wielu okazjach, np. jako element przyjęcia weselnego w plenerze lub firmowego eventu, który spektakularnie wygląda uwieczniony na filmikach i zdjęciach. Jednak najczęściej sięgamy po fajerwerki, by świętować Sylwestra. Huczne powitanie nowego roku i pożegnanie starego z wykorzystaniem pokazów pirotechnicznych, obok głośnej muzyki i strzelającego szampana, stało się nieodłącznym elementem tej wyjątkowej nocy. Jeżeli zachowamy zdrowy rozsądek zarówno przy wyborze, zakupie, jak i samym użytkowaniu fajerwerków, lub powierzymy organizację pokazu specjalistom, będzie to w pełni bezpieczne widowisko. Na co zwrócić szczególną uwagę w przypadku pirotechniki?

Balony LED z helem - na wesele i nie tylko

Dekoracje z balonów to popularne i ponadczasowe uzupełnienie weselnej oprawy, bez względu na to, czy uroczystość odbywa się na tradycyjnej sali, czy w ogrodzie pod ślubnym namiotem. Nie trzeba jednak ograniczać się tylko do klasyki – obecnie królują balony LED z helem, dzięki którym wprowadzimy na wesele ciekawy efekt wizualny w łatwy i niedrogi sposób. 

pokazy pirotechniczne w Nysie

IX Festiwal Ognia i Wody w Nysie - VIDEO

Wielkie festiwale zawsze przyciągają mnóstwo osób. Tańce, koncerty i wiele innych atrakcji – zachęcają wszystkich do wspólnej zabawy i przeżywania wyjątkowych chwil. Żaden inny punkt programu jednak nie skupia na sobie tak dużej uwagi, jak pokazy fajerwerków. Tak też było na tegorocznej edycji Festiwalu Ognia i Wody w Nysie.

Pokazy sztucznych ogni – gwarancja wesela marzeń

Wesele to jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w życiu. Warto więc zadbać o specjalną oprawę uroczystości, by uczynić ją jeszcze bardziej niezapomnianą. Doskonałym pomysłem jest pokaz sztucznych ogni, który będzie stanowił piękne ukoronowanie tego magicznego wieczoru.